Çıkış
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Parola:

Şifremi Unuttum! - Üyelik Koşulları

TAHMİN DETAYI

27.08.2022 - ANKARA (2.746 TL)

 

 

SİLAHLI: Kısa ara sonrasında bu günkü jokeyi idaresinde start alan bu isim yarışı dördüncü olarak tamamlamıştı. Bu gün için çok daha hazır gireceği koşuda formda ekürisinin de avantajı ile şanslı olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında yer bulur ve düzlüğe gerilerde kalmadan çıkabilirse yapacğı ataklar ile sonuç bulabilir. En büyük dezavantajı mesafenin kısa gelebilecek olması olarak görülüyor. Bu bakımdan jokeyi bunu göz önünde bulundurur ve düzlüğe geç kalmadan çıkarak ataklarına zamanında başlayabilirse son sözü söyleyebilir.

 

 

 

 

 

FEYAT BABA: Son iki yarışını bu günkü jokeyi idaresinde koşan bu isim kazanma başarısı gösteremese de performans olarak tatminkardı diyebiliriz. Özellikle son iki yarışında kulaklık takısı ile koşması olumlu etki etmişe benziyor. Bu gün için lehine şartlar altında kazanan isim olabilir. Startla birlikte önde gidecek isimlerin arkasında yer bulur ve düzlüğe sermayeli çıkabilrise yapacağı ataklar ile fotoyu bulabilir.

 

 

 

 

 

Ön planda gördüğüm iki isminde etkili koşabileceğini düşünüyorum. Bu bakış açısı altında dileyen yarış severler iki bankolu kurgu yapabileceği gibi tercihe göre tek bankolu kurgu değerlendirebilir.

 

 

 

 

 

1.ALTILI ŞABLONUM

 

4,2,8,6

9

5,6,1,,,3,4

1,3,9,5,6,8,7

8

5,6,,,3,7,4

 

 

 

 

 

 

 

İkinci altılı içerisinde ön planda gördüğüm isimler olsa da öncelikli tercihimi teksiz kurgu olarak oluşturmak istiyorum.

 

 

 

2.ALTILI ŞABLONUM

 

1,3,9,5,6,8,7

8,,,3                      

5,6 // 3

2,6,7,3,1,4

6,4,7,5

9,,,8

sansyetmez.com
2012-Tüm Hakları Saklıdır. / www.sansyetmez.com