• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
21.02.2021 - Adana (21.2.2021 18:15:20)
ADANA - 775 TL

MAVİ ÇOCUK: Son yarışını bu günkü jokeyi idaresinde ağır sıkletine rağmen kolay ve sermayeli kazanan bu isim koruduğu form durumu ile bir kez daha etkili olabilir. Startla birlikte önde ve öne yakın gidecek isimlerin tempo vereceği yarışı düzlüğe kadar temposunun üzerine çıkmadan sermayeli getirebilirse yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir. 

BENİM TAY: Ara sonrası koştuğu son yarışında fazla sıkıştırılmayan bu isim artan kondisyonu ile etkili olabilir. Kendisini tanıyan jokeyi idaresinde start alacak olan bu isim nispeten uygun sayılabilecek rakiplerini mağlup edebilir. Daha önceki yarışlarında kazanma başarısı gösteremese de Ankara pistinde tatminkâr performanslar sergileyen bu isim düzlüğe gerilerde kalmadan sermayeli gelebilirse yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnerek fotoyu bulabilir. Oldukça cazip konumda olan bu ismin bu gün için sergileyeceği performansı açıkçası merakla bekliyorum. 

I GOT THE POWER: Katıldığı son uzun mesafeli yarışı oldukça tatminkâr olan bu isim bu gün için lehine şartlar altında kazanmaya yakın görülüyor. Startla birlikte önde gidecek isimlerin arkasında yerini alıp düzlük başında yapacağı ataklar ile mücadele içerisine girmesini beklediğim bu isim son ana kadar ataklarına devam edip kazanmak isteyecektir. Eğer jokeyi yarış içerisinde ciddi bir hata yapmaz ve yerini iyi alarak düzlüğe zamanında çıkabilirse fotoyu bulan isim olabilir. 

HAFO: Kalite olarak bu günkü rakiplerinden bir adım önde olduğunu düşündüğüm bu isim yarışın gidiş hattı avantajını kullanarak etkili olabilir. Son yarışını bu günü jokeyi idaresinde koşmuş olması uyum sorunu yaşamayacağına işaret etmekte. Startla birlikte öne hamle yapacak isimlerin tempo vereceği koşuyu düzlüğe geç kalmadan sermayeli getirebilirse sonlarda etkili bindirmeler ile kazanan isim olabilir.Ön planda gördüğüm isimlerden tercihim oldukça cazip konumu ile BENİM TAY olacak. Açıkçası bu ismin iyi koşmasını beklemem dışında nasıl performans göstereceğini bilemiyorum. Oldukça riskli bir seçim olduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle BENİM TAY tercihi kafasına yatmayan ya da içine sinmeyen yarış severler olur ise farklı bir ismi risk edebilir. Böylesi tercihte bulunacak yarış severler BENİM TAY için rakip olarak öncelikle GÖKBÖRİ ve HİSARKIZ ikilisi başta olmakla birlikte sürprize 1,8,3,4,6 sıralamasını dikkate alabilir.
NOT: Şablonu küçültmek adına ikinci bir ismi risk etmek isteyen yarış severler olur ise son ayakta HAFO tercihinde bulunabilir. Geniş kurgular AFTER TULIP tercihi ile iki isme şans verebilir.ALTILI ŞABLONUM

 

2,7,9,1,4,8,3

6,9,8,5,10,7,1,11

HEPSİ

7 (BENİM TAY)

4,6,3 // 1,2

2  // 5


6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.469.431 t dir.
6'lı ganyan 775,83 t vermiştir.© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim