• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
04.02.2021 - İzmir (4.2.2021 14:33:21)
İZMİR - 481 TL

NEOS: Bu günkü jokeyi idaresinde koştuğu son yarışını kazanma başarısı gösteren bu isim bu gün için uygun kilosunun vermiş olduğu avantaj ve yarışın gidiş hattının lehine olması nedeni ile bir kez daha kazanmaya yakın olacaktır. Startla birlikte öne çıkıp temposunu kabullendirecek olan bu isim için benzer stile sahip ciddi bir rakibi olmadığından kendi temposunu rakiplerine kabullendirecektir. Düzlüğe avantajlı çıkması durumunda son ana kadar direnerek fotoyu bulması muhtemel sonuç görülüyor.


Bu ismin beklenen yarışı yapamaması ya da önde erken prese maruz kalması durumunda işler bir hayli karışacağından birçok isim devreye girebilir. 

JUST DIAMOND & FAIRYLIKE: Grup içerisinde start alan isimlerden yarışı gidiş hattı avantajına sahip olduğunu düşündüğüm bu iki isimden birinin kazanması normal sonuç olacaktır. Grupta birçok ismin önde ve öne yakın gidecek olması temponun yüksek olacağına işaret etmekte. Böylesi yüksek tempoları bekleme yarışı yaparak lehine çevirebilecek potansiyeldeki iki ismin şanslı olacağını düşünüyorum.


Bu iki ismin beklenen yarışı yapamaması ya da önde gidecek isimlerin inisiyatif alıp bekleme yapabilecek olması durumunda işler karışabileceğinden birçok isim devreye girebilir. 

DORUKURT: Oldukça istikrarsız isimlerin mücadelesinde start alacak olan bu isim koştuğu yarışlar bazında kazanmaya yakın olacaktır. Bu gün için gerek şartların lehine olması gerekse de etkili jokeyi ile start alacak olması avantaj sağlayacağından şanslı görülüyor. Startla birlikte ön grubun arkasında yerini alıp düzlüğe gerilerde kalmadan çıkması durumunda yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir. Daha önceki yarışları kadar koşması durumunda kazanması gerekir.


Bu ismin beklenen yarışı yapamaması durumunda öncelikli 7,11 sonrasında 4,2,8,3,1 sırlaması devreye girebilir.ALTILI ŞABLONUM

 

1,2,5

6,,,HEPSİ

2,4 // 5,1,3

1,8,9,2,4,6

7,5,1,4,8

5 (DORUKURT)


6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.080.710 t dir.
6'lı ganyan 481,08 t vermiştir.
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim