• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
03.02.2021 - İstanbul (3.2.2021 21:10:54)
İSTANBUL - 853 TL

Bu günkü jokeyi idaresinde katıldığı son iki yarışında tabela içerisinde yer bulan ARDABOYLU bu gün için dişine uygun rakiplerini mağlup etmeye yakın görülüyor. Startla birlikte ön grubun arkasında yerini alıp düzlüğe gerilerde kalmadan çıkması durumunda yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir. Son yarışında ataklarına başlamada biraz geç kalınca öndeki rakibini yakalayamamıştı. Bu gün için jokeyinin böylesi zamanlama hatası yapmayacağını düşünüyorum. Eğer jokeyi düzlüğe kadar yarışı iyi yerlerde takip eder ve ataklarına zamanında başlar ise kazanan isim olabilir.
Her ne kadar 70 gün ara sonrası koşacak olsa da uygun sayılabilecek rakiplerini mağlup etmeye yakın görülen BERKALP etkili jokeyi idaresinde bir adım önde görülüyor. Böylesi ara sonrası koştuğu yarışlarda etkili olan bu isim düzlüğe geç kalmadan sermayeli gelebilirse kazanan isim olabilir. Bu isim için tek dezavantajın yarış temposunun düşük kalabileceği diyebilirim. Eğer KOCAKAYA bunu göz önünde bulundurup önlere erken sarkabilirse bunun üstesinden gelebilir. 

Ara sonrası koştuğu yarış ile kondisyon toplayan ALTINKAPLI yarışın gidiş hattı avantajı ile bir adım önde görülüyor. Startla birlikte önde ve öne yakın gidecek isimlerin süratlendireceği yarışı düzlükte yapacağı ataklar ile lehine çevirmek isteyecektir. 

Sondan bir önceki yarışında ikincilik elde eden KIZIM AYSİMA o gün için yarışı önlerde kabullenmişti. Bu stilde koştuğu yarışlarda etkili olabilecek potansiyelde olan bu isim startla birlikte önlerde yerini alıp düzlük başında yapacağı ataklar ile avans elde ederek fotoyu bulmak isteyecektir. 

Koştuğu yarışlar bazında bu günkü rakiplerinden üstün olan ÇİRÇUZ etkili jokeyi idaresinde şanslı olacaktır. Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan bu isim düzlüğe ön grubun arkasında sermayeli gelmesi durumunda yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnerek fotoyu bulabilir. Koştuğu yarışlar bazında kazanması normal sonuç olacaktır.ALTILI ŞABLONUM

 

4,5,9,6,1

1,3,9,4,2

3,2,5,1

6,1,2,7,3

4,5,8,7

6


6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.388.155 t dir.
6'lı ganyan 853,21 t vermiştir.© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim