• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
29.01.2021 - İzmir (30.1.2021 00:57:22)
İZMİR

YAMANEFE: Sondan bir önceki yarışında doğru taktik ile koşan bu isim kolay bir şekilde kazanma başarısı göstermişti. Son yarışında ise kuvvetli rakipleri yanında mücadele eden bu isim yarış içerisinde kötü yerlerde kalınca bekleneni verememişti. Eğer yarışı iyi yerlerde takip edebilseydi kazanma başarısı gösteremese de yarışı daha iyi yerlerde tamamlayabilirdi. Bu gün için dişine uygun rakipleri yanında mücadele edecek olan bu isim startla birlikte önde gidecek isimlerin arkasında yerini alır düzlüğe sermayeli gelebilirse yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnerek fotoyu bulabilir. 

BEST FRIEND: Son iki yarışında kazanma başarısı gösteren bu isim performans olarak oldukça iyi işler çıkartmıştı. Yarış içerisinde grubun biraz gerisinde kalan ve virajı dışarılardan dönmesine rağmen sonlarda kuvvetli ataklar ile sonuç bulan bu isim bu gün için kuvvetli rakipleri yanında mücadele edecek. Startla birlikte tempolu gidecek koşuyu düzlüğe kadar sermayeli takip ederek yapacağı ataklar ile sonuç arayacaktır. Değişen jokeyi KOCAKAYA eğer uyum sorunu yaşamaz ve düzlüğe gerilerde kalmadan gelebilirse sonlarda rakiplerini avlayabilir. 

MY SULTAN: Kendisini iyi tanıyan jokeyi idaresinde start alacak olan kısrak ilerleyen yaşına rağmen etkili koşmakta. Bu gün için yakın ara koşmasının verdiği dezavantajdan olumsuz etkilenmez ise bir kez daha sonuç alabilir. Startla birlikte öne düşecek rakiplerinin tempo vereceği koşuyu viraja kadar idareli getirebilirse yapacağı ataklar ile yarışı çalabilir. 

GLABELLA: Kalite olarak bu günkü rakiplerinden üstün olan bu isim uyumlu jokeyi idaresinde birinciliğe yakın olacaktır. Startla birlikte ön grup içerisinde yer bulup düzlük başında yapacağı ataklar ile avans elde edip geriden gelecek rakiplerine direnerek fotoyu bulabilir. Daha önceki yarışları bazında koşması durumunda kazanması gerekir. 

RÜZGAR ÇOCUK: Oldukça uygun rakipleri yanında ve lehine şartlar altında start alacak olan bu isim son yarışını yakın ara koşmasından olumsuz etkilenmediği taktirde birinciliğe yakın olacaktır. Startla birlikte önde gidecek isimlerin tempo vereceği koşuyu düzlüğe sermayeli gelmesi durumunda yapacağı ataklar ile lehine çevirmek isteyecektir.Ön planda gördüğüm isimlerden tercihim GLABELLA olacak. Farklı bir isim ile riske girecek yarış severler rakip olarak öncelikli 3,1 sonrasında 8,7,2 sıralamasını dikkate alabilir. 

ALTILI ŞABLONUM

 

4,8,5,3,1,2

1,5,4,7

1,5,4,8

2,7,1,8,4,6,5

6

7,6,11 // 4,2,3
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim