• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
13.01.2021 - İstanbul (13.1.2021 17:40:09)
İSTANBUL - 384 TL

NOT: Yarın itibari ile yorum ve tahminler WHATSAPP üzerinden paylaşılacaktır. Üyeliği aktif olan üyelerimiz WHATSAPP üzerinden istekte bulunmaları durumunda tahminler paylaşılacaktır.

Tahminlerin siteye yüklenmesi 5'li ganyan ayağından sonra yapılacaktır. 

İstanbul programı üzerine yaptığım kurgumda her ne kadar ön plana çıkan isimler olmuş olsa da kağıt üzerinde zor olan bir koşuda risk alıp nispeten cazip kurgu yapmak istiyorum. Bu bakış açısı altında riski ilk ayakta GREEN SHADOW ile almaya karar verdim.
Sentetik pist performansları iyi olan GREEN SHADOW son yarışlarında kazanma başarısı gösteremese de tabela içerisinde yer bulmuştu. Bu gün için ilgilileri jokey değişikliğine giderek çok daha etkili bir isime şans vermişler. Öncelikle Hışman'ın safkanın yarışlarını izleyip dersine çalıştığını düşünüyorum. Gruptaki rakip isimler gibi kilosu ağır olsa da bu isim ağır kiloya alışkın bir isim olduğundan dezavantaj yaşamayacaktır. Yarışın gidişatı bakımından startla birlikte ön grubun arkasında yer bulup çok gerilerde kalmadan düzlüğe çıkması durumunda etkili olabileceğini düşünüyorum. Grupta önde ve öne yakın gidecek isimlerin olması nedeni ile Hışman akıllı hareket edip ön grup içerisinde avans elde edebilecek rakiplerini kaçırmadan ataklarına başlar ise fotoyu bulabileceğini düşünüyorum. Eğer yarış umduğum gibi koşulursa GREEN SHADOW'UN etkili olabileceğini düşünüyorum. Bu bakış açısı altında altılıya avantajlı başlamak adına bu isim ile risk almaya karar verdim.

Aksi durum için rakip yazmak isteyen yarış severler olur ise AZMANTOR, LION OF BABYLON ve YAMANBEY olmakla birlikte birçok isme şans verebilir.ALTILI ŞABLONUM

4 (GREEN SHADOW)
2,5,7
9,2
2,5,3,6,7
1,6,5,2,3
10,8,9,5,11,7,4,6,12,2,3

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.363.304 t dir.
6'lı ganyan 384,08 t vermiştir.

NOT: Yarın itibari ile yorum ve tahminler WHATSAPP üzerinden paylaşılacaktır. Üyeliği aktif olan üyelerimiz WHATSAPP üzerinden istekte bulunmaları durumunda tahminler paylaşılacaktır.

Tahminlerin siteye yüklenmesi 5'li ganyan ayağından sonra yapılacaktır. © 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim