• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
07.01.2021 - İzmir (7.1.2021 09:55:52)
İZMİR

COLDGRAY: Koştuğu birçok yarışında ön planda önerdiğim bu isim son koşusunda kazanabileceğini düşündüğüm konumdaydı. Yarış içerisinde kötü yerlerde kalan bu isim düzlüğe gerilerde çıkmasına rağmen yaptığı ataklar ile mesafe kapatmış ve yakın farklar ile ikinci olmuştu. Bu gün için tempolu gitmeye aday koşuda mesafenin de uzuyor olması avantaj sağlayacağından sonlarda kuvvetli bindirmeler ile sonuç bulabilir. 

OSAKA: Katıldığı son yarışında acemi binicisi idaresinde starttan oyalanarak çıkan bu isim düzlükte fena sayılmayacak ataklar ile yarışı dördüncü olarak tamamlamıştı. Bu gün için startı normal alması durumunda sonlarda yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir. 

SEMELE: Uygun kiloda start alacak olan bu isim son yarışına oranla mesafenin uzuyor olmasını göz önüne alırsak avantajlı olacaktır. Gruptaki isimlerin oldukça istikrarsız performanslarını dikkate aldığımızda son yarışını kazanan SEMELE dişine uygun rakiplerini mağlup edebilir. Sprinter yapıdaki bu isim düzlüğe sermayeli gelmesi durumunda yapacağı ataklar ile sonuç arayacaktır. Grupta rakip olabilecek isim MEYSCAN olacak görülüyor. Bu isim stil olarak önlerde giden bir yapıya sahip diyebilirim. Bu bakımdan bu ismin tempo vereceği koşuyu SEMELE düzlükte lehine çevirmek isteyecektir. Tek endişem MEYSCAN’IN önde boş kalabilecek olması diyebilirim. Eğer MEYSCAN gibi benzer stilde seri bir isim öne çıkmak isterse SEMELE için işler kolaylaşacaktır. Bu bakış açısı altında SEMELE bir adım önde olmakla birlikte en ciddi rakibi önde boş kalması durumunda MEYSCAN olacaktır. 

PITIR: Bu gün için her ne kadar ilk kez uzun mesafede start alacak olsa da koştuğu yarışlar bazında bu günkü rakiplerini mağlup edebilecek potansiyele sahip olan bu isim birinciliğe yakın görülüyor. Startla birlikte KAPIDAĞ’IN tempo vereceği koşuyu arkasında takip edecek olan bu isim viraj üzerinde ataklarına hız verip düzlük başında avans elde ederek fotoyu bulmak isteyecektir. 

BLACKBALL: Stil olarak grupta bekleme yapabilecek tek isim konumda olan bu safkan tempolu gitmeye aday koşuda sonlarda yapacağı ataklar ile sonuç arayacaktır. Kendisini tanıyan jokeyi idaresinde şanslı olan bu isim beklenen bindirmeleri yapabilirse sonuç bulabilir. 

MASAL PERİSİ: Bu günkü jokeyi idaresinde katıldığı ilk koşusunda tecrübeli rakipleri yanında tatminkâr ikincilik elde eden bu isim artan yarış tecrübesi ile kazanmaya yakın olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında düzlüğe sermayeli gelerek yapacağı ataklar ile sonuç arayacaktır.

ALTILI ŞABLONUM

7,,,5,4,,,6,9
9,,,8,7,3,11,1,2,6
8,,,1
4,,,5,1
3,,,1,6
8,,,10
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim