• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
13.10.2020 - Kocaeli (13.10.2020 16:37:20)
KOCAELİ - 2.855 TL

Bu günkü jokeyi idaresinde İstanbul çim pistinde start alan UÇAN ABLA kazanama başarısı göstermişti. Stil olarak seri yapıdaki bu isim çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak fotoyu bulmuştu. Bu gün için benzer taktik ile kazanmak isteyecektir. Kum pistte de etkili olabilecek olan kısrak ilk kez koşacağı Kocaeli pistini yadırgamaz başarılı olabilir. Grupta benzer stilde rakipleri olmasına rağmen bu isimlere oranla daha seri yapıdaki kısrak kulvarının da verdiği avantaj ile liderliği alıp düzlüğü önde çıktığı taktirde kazanması normal sonuç olacaktır.

Stil olarak önlerde gitmeyi seven BABA ARİF için grupta benzer stilde rakibi olmadığından çıktığı gibi bitirmesi normal sonuç görülüyor. Özellikle Kocaeli pistini seven bu safkan önde erken prese maruz kalmaz ise kazanan isim olabilir. Rakipleri oldu ki bu ismi kaçırmamak adına baskıyı erken kuracak olurlar ise işler karışabilir. Aprantisinin safkanı tanıyor olmasını göz önüne alırsak önde istediği tempoyu kurarak idareli şekilde fotoyu bulabilir.


Zorlu Kocaeli programında üç ismi ön planda görüyorum. Bu isimlerden sizlere yakın gelenleri ile kurgu oluşturabilirsiniz.

1.ALTILI ŞABLONUM

9,4,6,13,5,3,7,10,11
6
2,6
1
11,3,13,10,8
8

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 648.197 t dir.
6'lı ganyan 2.855,49 t vermiştir.

Kocaeli programı üzerinde ön planda gördüğüm isimler;
2.Ayak: MİLYONER

3.Ayak: GÖKÇESTAR

5.Ayak: PRINCESS MERİDA

6.Ayak: ZABUNHAN 

olacak. Bu isimler için görüşlerim şu şekilde;
Süratli giden yarışlarda sonlarda etkili bindirmeler yapabilen MİLYONER uyum sağladığı jokeyi idaresinde lehine şartlar altında kazanmaya yakın olacaktır. Düzlüğe çok gerilerde kalmadan çıkıp ataklarına zamanında başlayabilirse fotoyu önde geçebilir. Grupta önde ya da öne yakın gidecek isimlerin olması avantaj sağlayacaktır. Kâğıt üzerinde oldukça zor görülen koşuda cazip isim olarak risk edilebilir. 

Kendisini iyi tanıyan jokeyi idaresinde start alacak olan GÖKÇESTAR inatçı yarış karakteri ile startla birlikte öne çıkıp beyaz bayrak ayna yapmak isteyecektir. Grupta benzer stilde ciddi rakibi olmadığından önde istediği tempoyu kurması durumunda başarılı olması muhtemel görülüyor. Bu bakış açısı altında risk edilebilir.
Bu günkü jokeyi idaresinde bu pistte koştuğu iki yarışında da tatminkâr performans sergileyen PRINCESS MERİDA nispeten dişine uygun rakiplerini mağlup etmeye yakın görülüyor. Sondan bir önceki yarışını kolay ve sermayeli kazanan bu isim son yarışında kuvvetli rakipleri yanında üçüncülük elde etmişti. Bu gün için ideal şartları bulan bu isim düzlüğe çok geç kalmadan çıkması durumunda yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnç göstererek fotoyu bulmak isteyecektir. Dileyen yarış severler bu isim ile risk alabilir. 

İstanbul da koştuğu yarışlarda varlık gösteremeyen ZABUNHAN ara sonrası koştuğu Bursa yarışında beşinci olmasına rağmen dikkat çekti diyebilirim. Start çıkışından sonra grubun dışında kalan bu isim virajı dışarılardan dönmesine rağmen düzlük başında liderliği almış ve birincilik mücadelesine girmişti. Gerek verdiği ara gerekse de ilk kez koştu pistten etkilenen bu isim yakın farklar ile beşinci kalmıştı. Eğer kondisyon olarak son yarışını koşmuş olsaydı kazanan isim olabilirdi. Bu yarışı sonrasında 22 günlük ara veren tay oldukça iyi işler ile hazırlanmış görülüyor. İstanbul da yaptığı son işlerinde dereceler çıkartan bu isim Kapalı Gözlük takısı almış. Bu değişikliğin olumlu etki edeceğini göz önüne alır isek etkili performans gelebilir. Son ayakta cazip konumda olan bu isim ile risk alınabilir.
Ön planda gördüğüm bu isimlerden sizlere yakın gelen isimler ile tercih kullanabilirsiniz.
2.ALTILI ŞABLONUM


11,3,13,10,8


8,,,1,6,9,2,4,13,11,3,15,7


4,,,5


HEPSİ


5,,,4,3,7


9


© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim