• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
12.12.2019 - İzmir (12.12.2019 17:10:49)
İZMİR - 370 TL

Bu günkü jokeyi idaresinde katıldığı son yarışını ağır kilosuna rağmen tatminkar performans ile üçüncü olarak tamamlayan EFEBERK lehine şartlar altında kazanmaya yakın görülüyor. Rakiplerine oranla ciddi kilo avantajına sahip olan bu isim etkili jokeyi idaresinde sevdiği pist ve mesafede sonlarda yapacağı ataklar ile yarışı lehine çevirmek isteyecektir. Startla birlikte yarışı önlerde kabullenecek ARBEDAŞ'IN tempo vereceği ve bu ismi yakın takip edecek BOMBACAN, ÖZERDİNÇ ikilisinin götüreceği yarışı düzlükte yapacağı ataklar ile lehine çevirmek isteyecek sprinter isimlerden en şanslı olanının EFEBERK olacağını düşünüyorum. EFEBERK'İN öne çıktığı yarışta farklı bir isim düşünülecek ise hepsi demek mantıklı olacaktır.

Ara sonrası katılığı son yarışını yakın farklar ile ikinci tamamlayan GÜRSOYHAN bu gün birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. Günün ağır favori ismi konumdaki bu safkan KARATAŞ idaresinde sonlarda yarışa ağırlığını koyarak kazanmak isteyecektir. Rakiplerinin de kilo olarak ağır olduğunu göz önüne alırsak şartların lehine olduğunu söyleyebilirim. Bu ismin beklenen yarışı yapamaması durumunda muhtemel rakipleri devreye girecektir.

Son yarışını bu günkü jokeyi idaresinde kolay ve sermayeli kazanan DEĞİRMENDERE BEYİ etkili formu ile bir kez daha birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında yarışı düzlük başına kadar sabırla takip etmesini beklediğim bu isim yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnerek fotoyu bulmak isteyecektir. Son yarışındaki gibi benzer taktik uygulayabilirse bir kez daha kazanan isim olabilir. Aksi taktirde muhtemel rakip isimler devreye girebilir.

Ön planda gördüğüm isimlerden size yakın gelenleri ile altılı şablonu oluşturabilirsiniz.
Cazip kurgu yapmak adına tercihim DEĞİRMENDERE BEYİ olacak.
ALTILI ŞABLONUM

5-9-3-1
10-5-3-7-6-1-2
3-5-7-4-1
5
9-11-4 // 10-8
6-3-4-2

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.488.550 t dir.
6'lı ganyan 370,65 t vermiştir.SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!

 

 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim