• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
26.08.2019 - Bursa (26.8.2019 08:40:04)
BURSA - 1.857 TL

1.ALTILIKoştuğu yarış sayısı bakımından grubun en tecrübeli ismi konumundaki FASTN FAMOUS bir adım önde görülüyor. Çim pistte daha iyi koşan bu isim özellikle son yarışında Şartlı-5 grupta çok daha kuvvetli rakipleri yanında yakın farklar ile üçüncü olmuştu. Bu gün için çok daha uygun rakipleri yanında son yarışındaki jokeyi idaresinde birinciliğe yakın olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında yarışı takip etmesini beklediğim bu isim düzlük başında ataklarına hız verip fotoyu bulmak isteyecektir. Rakip düşünenler çime yatkın kan hattı ile CYRUS'U ihmal etmesin. İlk yarışında düzlükte dışarı açılan bu isim buna rağmen fotoyu oldukça sermayeli geçmişti.
Son yarışını G3 gibi oldukça kuvvetli isimlerin yanında koşan BUZZER BEATHER bekleneni verememişti. Sondan bir önceki kum pist yarışı olan KV-6 yarışta yakın farklar ile ikinci olmuştu. Sonlarda etkili ataklar ile gelen bu isim biraz içeri yatmak isteyince jokeyini uğraştırmıştı. Buna rağmen etkili koşan bu isim bu gün tekrardan kum pistte koşacak. Çok daha uygun rakipleri yanında start alacak olan isim için mesafe oldukça ideal görülüyor. Startla birlikte önde gidecek süratli rakibi AYSEV'İN tempo vereceği GREAT ATTACK'IN da yakın takip edeceği yarışı düzlükteki atakları ile lehine çevirmek isteyecektir.
Bu günkü jokeyi idaresinde son yarışını KV-7 grupta ikinci olarak tamamlayan ENERGİN daha uygun şartlar altında koşacağı koşuyu kazanmaya yakın olacaktır. Sevdiği pist ve mesafe start alacak olan bu isim düzlüğe kadar orta grupta mümkün olduğunca sermayeli gelip bariyer dibini bularak etkili bindirmeler ile kazanmak isteyecektir. Rakiplerine oranla çok uygun kiloda koşacak olan bu isim uyumlu aprantisi ile birinciliğin en güçlü adayı görülüyor.1.Altılı kurgumu tek bankolu olarak BUZZER BEATHER'IN üzerine kurmak istemiştim. Ancak şablon büyük olunca mecburen ikinci banko FASTN FAMOUS'U yazmak yada kalabalık olan beşinci ayakta ENERGİN tercihi yapmak durumunda kaldım. Sizlere yakın gelen isimler ile şablonunuzu oluşturabilirsiniz.Ön planda gördüğüm FASTN FAMOUS ve BUZZER BEATER ikilisi risk edilip kalabalık olan beşinci ayak sağlama alınabilir.


1.ALTILI ŞABLONUM

3-1-4-7-6-5-8
3
1
7-6-4-1-2-3-5
8-4-5-10-2-11-12-6-2
3-7-4-5-6

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 718.992 t dir.
6'lı ganyan 1.857,85 t vermiştir.

2.ALTILI


İkinci altılıda ENERGİN dışında tutuğum isimler;Kum yarışları başarılı olan NO WAY OUT etkili jokeyi idaresinde kazanmaya yakın olacaktır. Süratli gitmeye aday koşuda sonlarda yapacağı bindirmeler ile fotoyu bulmak isteyecektir.
Son yarışında ikincilik elde eden CARNATION uygun sayılabilecek rakipleri yanında birinciliğe yakın olacaktır. Etkili jokeyi idaresinde sonlarda yarışa ağırlığını koyarak fotoyu bulabilir. Son yarışında takıları çıkartılan bu isim için neden bu gün tekrardan Kapalı Gözlük takısı takılmış bilemiyorum.Zor görülen son ayakta start alan isimlerden KIR ATİK'İN bu pistte ve mesafede rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşünüyorum. Startla birlikte önde yada öne yakın gitmesini beklediğim bu isim düzlük başında ataklarına hız verip fotoyu bulmak isteyecektir. Jokeyi yarış içerisinde iyi bir yer tutup ataklarına zamanında başlar ise kazanması normal görülüyor.


İkinci altılı şablonunda ENERGİN yada KIR ATİK tercih edilerek tek tada iki bankolu kurgu oluşturulabilir.


2.ALTILI ŞABLONUM

7-6-4-1-2-3-5
8-4-5-10-2-11-12-6-2
3-7-4-5-6
4-6-3-2
6-5-2
3SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!
 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…Yorum Yaz:
Yorum Sayısı : 0
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim