• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
20.08.2019 - Ankara (20.8.2019 10:08:48)
ANKARA - 310 TL

Ankara da az atlı program var ve ağır favori sayılabilecek isimler mevcut görülüyor. Özellikle POYRAZYELİ ve ALTINCI HİS ikilisi rakiplerinin bir adım önüne çıkmakta.
Bu isimlerden POYRAZYELİ koştuğu yarışlar bazında bugünkü rakiplerinden oldukça üstün bir isim diyebilirim. Bugün tek dezavantajı ilk kez koşacağı Ankara pisti gibi duruyor. Ankara'nın havasından ve pistinden olumsuz etkilenmez ise kazanması normal sonuç olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında yarışı takip ederek düzlük başında ataklarına hız verip yarışa ağırlığını koymak isteyecektir. Her şey yolunda gittiği taktirde bu isim başarılı olabilir. Aksi durum olarak malum KAIZBERT yavruları biraz kafadan sorunlu oluyorlar. Yani umulmadık bir anda yarış kazanabilir yada kaybedebilir. Kısacası canı isterse koşar istemez ise koşmaz. Eğer bu KAIZBERT temsilcisi de Ankara'dan olumsuz etkilenir ise yarışa kendini vermeyebilir. Dileyen yarış severler bu ismi tek yazabilir.
Bir diğer favori isim ALTINCI HİS ise daha önceki koşularında bu günkü rakiplerini mağlup etme başarısı göstermişti. Bu gün için de sevdiği mesafede sonlarda yapacağı ataklar ile yarışa ağırlığını koyup kazanmak isteyecektir. Dileyen yarış seveler bu ismi risk edebilir. Ancak ben yanına önde boş kalabilecek CEVHER'İ yazmak istiyorum. İnatçı yarış karakteri ile rakiplerine son ana kadar direnerek fotoyu bulabilir.
Bu isimlerin dışında yarışın gidiş hattı avantajına sahip olduğunu düşündüğüm KRALARSLAN ilk ayaktan risk edilebilir. Startla birlikte önde yarışı kabullenecek isimlerin arkasında konumlanacak olan bu isim düzlük başında ataklarına hız verip liderliği alarak fotoyu bulmak isteyecektir. Gerek öndeki isimlerin birbirlerini olumsuz etkileyebilecek olması gerekse de sonlarda kuvvetli gelebilecek ciddi bir rakibinin olmaması bu ismin işini kolaylaştıracaktır.
ALTILI ŞABLONUM

6
3-4-2-7-1-8
1
1-2 // 6-4
3-4-1-5
9-2-3-5-8

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.888.658 t dir.
6'lı ganyan 310,53 t vermiştir.

SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!
 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…Yorum Yaz:
Yorum Sayısı : 0
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim