• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
10.08.2019 - İzmir (10.8.2019 18:01:30)
İZMİR - 352 TL

İzmir de kalabalık ve cazip bir program görülüyor. Ön plana çıkardığım isimler;

 

 

 

LUVİ: Günün ilk ayağında start alan bu tay rakiplerine oranla oldukça tecrübeli bir isim diyebilirim. Özellikle kum pistteki yarışları bu günkü rakipleri yanında oldukça tatminkâr görülüyor. Koştuğu 7 koşusunda da bu günkü jokeyi ile start alan tay şeytanın bacağını kırmaya yakın olacaktır. Startla birlikte ön grubun arkasında yarışı takip etmesini beklediğim bu isim viraj üzerinde ataklarına hız verip düzlük başında avans elde ederek fotoyu bulmak isteyecektir. Rakiplerinin vasat isimler olduğunu göz önüne alır isek çok arkalarda kalmadan hamlesini erken yaparak işi sağlama alması mantıklı görülüyor. İlk ayakta %50 gibi yüksek oynanma oranına sahip olan bu isim aksilik olmaz ise kazanması gerekir.

 

Cazip kurgu yapmak isteyen yarış severler ise rakip olabilecek isimlere şans vererek sürpriz başlangıç arayabilir.

 

 

 

 

 

HAYTA: Ara sonrasında koştuğu yarışlarda adeta sınıf atlayan bu isim seri yapısı ile önde ya da öne yakın giderek sonuç aramakta. Bu gün için her ne kadar kilosu ağır olsa da mesafenin kısa olması ve form durumunun iyi olması gibi avantajları ile bunun üstesinden gelecek gibi görünüyor. Birinci kulvar avantajı ile öne hamle yapacak olan bu isim yerini alarak yarışı önlerde kabullenecektir. Stil olarak seri rakibi GÜZİNKA uygun kilosu ile liderliği almak isteyebilir. Bu durumda HAYTA’NIN aprantisi Mürsel acele etmeden yarışı ikincilikte takip edip düzlük başında yürümesi gerekir. Eğer aprantisi tempo kurbanı olmaz ise bu isim ağır kilosuna rağmen kazanması gerekir.  

 

 

 

 

KOCA MUĞLALI: Son yarışında bekleneni veremeyen bu isim tabela dışında kalmıştı. Gösterdiği performansa bakılır ise yarış içinde ya da yarış öncesinde anlık bir sıkıntı yaşamış olabilir. Aksi takdirde form durumu iyi olan bir isim bu denli etkisiz kalmaması gerekir. Bu gün değişen aprantisi Mertcan idaresinde start alacak olan bu isim için şartlar bir hayli ideal görülüyor. Startla birlikte önde süratli gitmek isteyecek isimlerin olması temponun yüksek geçeceğine işaret etmekte. Hal böyle olunca da KOCA MUĞLALI bilinen stili ile ön grubun arkasına yatıp düzlükte yapacağı bindirmeler ile rakiplerini mağlup etmek isteyecektir.

 

Grup içerisinde sprinter rakibi AL ANDAKAR var. Bu isimde 163 gündür koşmuyor. Eğer bu aradan dolayı nefes yapmaz ise devreye girebilir. Bu ismin nefes yapması ve KOCA MUĞLALI’NIN son yarışındaki gibi etkisiz kalması durumunda işler karışabileceğinden birçok isim devreye girebilir.  

Programın geneli bazında üç farklı ismi ön planda görüyorum. Bu isimlerden size yakın gelen yada gelenleri tercih ederek tek yada iki bankolu altılı şablonu oluşturabilirsiniz.ALTILI ŞABLONUM

5
5-11-14-13-8-15-6-4-7-12
4-1-8-10-7-5
1
5
7-13-12-1-2

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.240.274 t dir.
6'lı ganyan 352,52 t vermiştir.
SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!
 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…Yorum Yaz:
Yorum Sayısı : 0
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim