• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
05.08.2019 - Bursa (5.8.2019 15:03:56)
BURSA

1.Ayak: Uzun mesafeli yarışta önde gitmek isteyecek birçok ismin olması sonlarda kuvvetli gelecek isimlerim şansını oldukça arttırmakta. Bu bakış açısı altında sprinter gördüğüm isimlere şans vermek istiyorum.
2.Ayak: Kalabalık gruptaki mücadelede gerek mesafenin kısa olması gerekse de önde gitmek isteyecek birçok süratli ismin olması temponun yüksek geçeceğine işaret ettiğinden sonlarda kuvvetli gelecek isimlerin şansını arttırmakta. Bu anlamda önceliğin sprinter isimlerde olduğunu düşünüyorum.
3.Ayak: Oldukça istikrarsız isimlerin mücadelesinde her türlü sonucun çıkabileceği koşuda şanslı gördüğüm isimleri ayırt etmeksizin değerlendirmeye almak istiyorum.
4.Ayak: Günün favori isimlerinden KARABAYIRLI seri sitili ile öne çıkıp beyaz bayrak ayna yapmak isteyebilir. Gruptaki rakip isimlere baktığımızda birçok ismin benzer stilde olduğunu göz önüne alır isek liderlikte daha ısrarcı bir isim olabileceğinden KARABAYIRLI inisiyatif alarak ön grubun arkasına yatıp düzlük başında liderliği alıp fotoyu bulmak isteyebilir. Kısacası önde ısrarcı isimlerin olması KARABAYIRLI'YI olumsuz etkileyebileceğinden ben bu ismin yanına rakip yazıp cazip sonuç aramak istiyorum. Aksini düşünen yarış severler bu ismi risk edebilir.
5.Ayak: Son üç yarışındaki performansı oldukça tatminkar olan SILVER WOLF özellikle son yarışı olan İstanbul'daki mücadelesinde çok daha kuvvetli isimlerin yanında üçüncülük elde etmişti. Bu gün baktığımızda rakipleri dişine göre olduğundan kazanması normal sonuç olacaktır. Tek endişem kilo olarak biraz ağır olması ve son yarışından sonra işleri biraz eksik görünmesi diyebilirim. Bu durumdan olumsuz etkilenmediği taktirde kazanması gerekir.
6.Ayak: Oldukça istikrarsız isimlerin mücadelesinde nispeten koştukları yarışlar bazında ve aprantilerinin tecrübeli olmaları nedeni ile ön planda gördüğüm isimlere şans veriyorum. Bu isimlerin dışına çıkacak olur ise benim adıma yapacak bir şey yok.  

ALTILI ŞABLONUM

3-6-7-4
1-6-9-10-8-5-12-4-2-7
5-2-7-6-3
1-5-2-6-4-7
1
2-3
SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!
 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…Yorum Yaz:
Yorum Sayısı : 0
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim