• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
21.07.2019 - İstanbul (21.7.2019 13:43:35)
İSTANBUL - 1.378 TL

1.ALTILI ŞABLONUM

1-5-3-6-2
4-1-2-6-3-7
2-4-3-5-6
4
4
6-7-2-1 // 4-3-5

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.087.822 t dir.
6'lı ganyan 1.378,73 t vermiştir.
İkinci altılı için yorumlarım;

 

 

İlk ayakta start alan isimlerden uygun kilosu ile ön plana çıkan ismin BEKLENEN olduğunu düşünüyorum. Sondan bir önceki yarışını bu günkü jokeyi idaresinde kazanma başarısı gösteren bu isim startla birlikte öne çıkıp beyaz bayrak ayna yapmıştı. Son yarışında ise NENE HATUN koşusunda start alan bu isim son 300’e kadar yarışın yükünü çekmişti. Sonlarda temposunu kaybedince tabela dışı kaldı. Bu gün uygun kilosu ve uyumlu jokeyi idaresinde birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. Tek endişem seri stile sahip rakibi PIN WHELL olacak. Bu ismin startının iki BEKLENEN’İN ise on olduğunu göz önüne alırsak öne çıkması muhtemel ismin PIN WHELL olacağını düşünüyorum. Müslüm uyanık davranıp yarışı rakibinin arkasında yakın takibe alırsa düzlük başında yapacağı bindirmeler ile yarışı çalabilir. Eğer erken mücadeleye girecek olurlar ise sonlarda kuvvetli gelecek bir isme çarpılabilir. İşin aslı bütün hüner Müslüm’ün elinde diyebilirim. İlk ayaktan riski seven yarış severler bu isme güvenebilir.

 

 

 

İlk altılıda banko önerdiğim isim ONURLUEFE idi ancak ikinci altılıda bu ismin yanına rakip yazmak istiyorum. Aslında çim pistte koştuğu yarışta gösterdiği performans oldukça tatminkârdı diyebilirim. Bu gün için muhtemelen yarışı önlerde kabullenecek olan bu isim için endişem aprantisi diyebilirim. Yarış temposunu nasıl götürür bilemem ama erken yürür ise sonlarda durabilir. İlk altılıda aprantisinin tempoyu iyi okuyacağını düşünerek tek yazmışken ikinci altılıda yanına rakip isimleri değerlendireceğim.

 

 

 

Beşinci ayakta start alacak taylardan kaliteli kan hattına sahip olan LUNA DANCER bir adım önde görülüyor. İşlerinde de oldukça tatminkar olan bu isim sonlarda yarışa ağırlığını koyarak fotoyu önde geçmek isteyecekir.

 

 

 

Kapanışta start alan isimlerden kilo avantajına sahip olan KARTAL KIZ’IN rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşünüyorum. Bu güne kadar koştuğu 23 yarışta sadece bir kez birincilik elde eden bu isim için dikkat çekici kriter jokeyinin bu günkü jokeyi Müslüm olması diyebilirim. Uygun kilosu ile düzlüğe çok gerilerde çıkmaması durumunda yapacağı ataklar ile fotoyu bulmaya yakın olacaktır. Startla birlikte önde ve öne yakın gidecek isimlerin olması yarışın belli sürate çıkacağına işaret ettiğinden sonlarda kuvvetli gelecek olan KARTAL KIZ şanslı görülüyor.
2.ALTILI ŞABLONUM

4*-9-7-12-1
4*-3-2-1
6-7-2-1  // 4-3
4-8 // 5-2-7-1-6-3
7
12*-3-7-6-5-1-10-11


İkinci altılıda tercihimi beşinci ayakta start alacak olan LUNA DANCER'DAN yana kullanmak istiyorum. Diğer isimlerden tercih kullanacak yarış severler bu ayağa 7-4-2-1-5 // 3-8 sıralamasını düşünebilir. 


2 bankolu kurgu yapacak yarış severler kırmızı ile yazılmış sürpriz isimleri düşünebilir.
SİTEMİZE DESTEK OLMAK AMACI VE EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEK İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRMAYI UNUTMAYINIZ!
 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…Yorum Yaz:
Yorum Sayısı : 0
© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim