• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
13.01.2018 - İstanbul (13.1.2018 09:33:36)
İSTANBUL - 269.243 TL

Bugün İstanbul programı bir hayli zor ve cazip görülüyor. Böylesi programlarda risk alınmadığı takdirde sonuca gitmek neredeyse imkânsız olmakta. İster istemez ön plana çıkardığımız bir isim var ise bunu risk etmek durumundayız.

 

 

 

Günün dördüncü ayağında start alan isimler arasında ilk şansı ŞEKER HANIM’A vermek istiyorum. Bu isim bu güne kadar dört kez start aldı ve bu yarışlarının tamamı çim pistteydi. Bu gün ilk kez sentetik pistte koşacak olsa da ben uyum sağlayacağını düşünüyorum. Startla birlikte öne düşüp yarışa tempo vermek isteyecek isimlerin süratlendireceği yarışı arkalarında bekleyerek takip edecek olan bu isim düzlük başında vites arttırarak yarışa hakim olmak isteyecektir. Liderliği aldığı taktirde de fotoyu bulması yakın görülüyor. Bu ismin en ciddi rakibi olan yarışın favorisi OBRADA da benzer bir şekilde düzlük başında yürümek isteyecektir. Daha önceki yarışlarında da benzer taktik ile koşan bu isim başarılı sonuçlar alabildiği gibi başarısız da olabilmişti. Yani KARATAŞ tayı yürüttüğünde öndeki rakipleriyle fazla uğraşmadan yarışa ağırlığını koyabilirse liderliği alıp ŞEKER HANIM’IN ataklarına karşılık vermeye çalışacaktır. Eğer öndeki rakipleri ile fazla uğraşır ise ŞEKER HANIM rakibini avlayabilir. Bu bakış açısı altında ben bu iki ismi ayırmamak istiyorum. Yeri olan yarış severler diğer isimlerden de şans arayabilir.

 

 

 

 

Günün beşinci ayağında cazip konumu ile OKYPETAisimli tayı rakiplerinin bir adım önünde görüyorum. Bu ismin katıldığı iki yarışını da izlediğimde startla birlikte grubun gerilerinde kalmış ve düzlüğe de aynı şekilde gerilerde çıkmış. Ancak yaptığı ataklar ile kalabalık grup içerisinden çıkmış ve mesafe kapatmıştı. Yarışı bitirdiği yerler kağıt üzerinde iyi görülmese de performans olarak dikkat çekiciydi. Bu günkü yarışına yine aynı binicisi ile katılacak olması nispeten uyum sorunu yaşamayacağına işaret etmekte. Kan hattı olarak da kaliteli kumaşa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Böylesi zor ve kalabalık programda riskli de olsa ben bu isimden çok iyi bir yarış bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.

 

Rakip yazmak isteyen yarış severler birçok isme şans verebilir. Ancak ilk isim olarak KUDO’YA bir çarpı atsınlar. Eğer bir önceki yarışta OBRADA’YI eleyip ŞEKER HANIM’I tek yazabilseydim bu yarışta KUDO’YU eklerdim…ALTILI ŞABLONUM

7-5-10-9-2-3-12-11-6
H
13-11-3-4
6-1
9
11-10

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.884.701 t dir
6'lı ganyan 269.243,18 t vermiştir.

© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | İletişim