• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
05.01.2018 - İzmir (5.1.2018 17:37:22)
İZMİR

İlk ayakta start alacak isimler arasında ÇINAR BEY ve ONURBEY ikilisini rakiplerinin bir adım önünde görüyorum. Bu isimlerden ÇINAR BEY bilinen stili ile startla birlikte numara alıp çıktığı gibi bitirmek isteyecektir. Grup içerisindeki rakipleri arasında benzer stile sahip rakibi olmadığından şansı yüksek görülüyor. ONURBEY ise Mustafa ile iyi uyum sağlayan bir isim ve düzlükte etkili bindirmeler yapabiliyor. Önde kaçacak olan rakibini düzlükte yapacağı bindirmeler ile avlayabilir. Bu düşünceler ışığında bu iki isimi bir adım önde görüyorum. Bu isimlerin dışında farklı bir isim yazılması gerekir ise birçok isme şans verilmelidir.

Dördüncü ayakta start alacak isimler arasında kalitesinin bu grubun üzerinde olduğuna inandığım KIRDENİZ vermiş olduğu 82 günlük araya rağmen kazanmaya yakın olacaktır. KARATAŞ idaresinde start alacak olan bu isim startla birlikte önde kaçacak olan rakibi AĞAPERSEN ve bu ismi yakın takip edecek olan FENERLİCAN ikilisinin süratlendireceği yarışta düzlükte yapacağı atakla ile yarışı lehine çevirmeye çalışacaktır. En çekindiğim isim AĞAPERSEN olsa da jokeyi M.GÖNÜLTAŞ'TAN dolayı eleyerek KARATAŞ idaresindeki KIRDENİZ'İ risk edip banko olarak öneriyorum. 

Rakip arayacaklar ise başta AĞAPERSEN'İ değerlendirmeli hatta ve hatta ters bir sonuç çıkabileceği düşüncesi ile kapamalıdır.

Kapanışta ise öncelikli olarak HARLAN CREEKİBRİŞİMve CERISE ROSE üçlüsünü büyük bir ihtimal ile yeteceğini düşünüyorum. Bu isimlerden hazır olan ve en az hata yapacak olanın fotoyu önde geçeceğini düşünüyorum. Yeri olan yarış severler 7-11-8-5-12 sıralamasını değerlendirebilir.
ALTILI ŞABLONUM

2-1
H
5-2-9-1-8-6-4-7
4
3-4-1
3-4-2


7'Lİ ŞABLONUM

5-6
2-1
H
5-2-9-1-8-6-4-7
4
3-4
3-4

© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | İletişim