• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
02.01.2018 - Adana (2.1.2018 17:39:50)
ADANA

İlk ayakta start alan isimler arasında rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm ismi PARPALİ olacak. Zaman zaman önde tempo yarışı yaparak sonuca gitmek isteyen bu isim zaman zaman da ön grubun arkasında bekleyerek düzlükte yaptığı bindirmeler ile sonuca gitmek istemekte Bu gün için akıldığında startla birlikte önde liderliği isteyecek rakipleri olduğundan öne çıkmakta ısrar etmeyeceğini düşünüyorum. Düzlüğe mümkün olduğunca sermayeli gelerek yapacağı ataklar ile liderliği alıp bu avansı fotoya kadar korumak isteyecektir. Genel olarak çim piste daha yatkın görünse de nispeten uygun sayılabilecek rakipleri yanında bir adım öne çıkmakta. Bu pistteki son işinde de oldukça iyi bir derece çıkartan bu isim KARATAŞ idaresinde ilk ayakta risk edilebilir. Rakip olarak bakıldığında birçok isim yazılabilir. Ancak ben en ciddi rakibinin ŞAFAK VAKTİ olacağını düşünüyorum.

 

 

 

 

İkinci ayakta start alacak isimler arsında baktığımda sonları kuvvetli olan BADARBUNGA benim ilk şans vereceğim isim olacaktır. Daha önceki yarışlarında kuvvetli rakipleri yanında yaptığı etkili ataklar ile başarılı sonuçlar elde etmişti. Bu gün için grupta önde gidecek rakiplerinin olduğunu göz önüne aldığımızda yarışın süratleneceğini söyleyebiliriz. Böylesi yükselen tempoları seven bu isim sonlarda yarışı vurabilir. En ciddi rakibinin ise TIGLON olacağını düşünüyorum. KARATAŞ’IN yakından tanıdığı ve ilgilendiği bu isim düzlük başında en ciddi rakibi BANDARBUNGA’DAN önce hamle yaparak yarışı çalmaya çalışacaktır. Bu bakış açısı altında bu iki ismi rakiplerinden bir adım önde görüyorum. Farklı bir isim yazılması gerekir ise FOREVER HERE uygun kilosu ile ve önde boş kalabilecek KOZBEYİ değerlendirilebilir. Bu isimlerin dışında rakip yazmak isteyen yarış severler birçok isme şans vermelidir.

 

 

 

Programın geneli bazında diğer ayaklarda ön plana çıkan isimler sırası ile;

 

3.Ayak: ASTRAKHAN

4.Ayak: AŞEMEZ

5.Ayak: HEARTS REASON

6.Ayak: CAHİL

 

Dileyen yarış severler ön plana çıkan bu isimlerden tercih kullanabilir. Son ayakta start alacak olan CAHİL günün en çok güvenilen ismi konumda. AGF tablosunda yaklaşık %70 gibi oynanma oranına sahip görülüyor. Birçok yarış sever tarafından tercih göreceği aşikâr olan bu ismi risk etmek istemememin nedeni mesafenin uzaması ile daha eksik koştuğu düşüncesinde olmam ve her yarışta geçilecek bir isim bulması diyebilirim. Benimle aynı görüşe sahip olmayan yarış severler seve seve bu ismi risk edip diğer ayakları sağlama alabilir. 
ALTILI ŞABLONUM

6   
1-4 
1-4-6-8-3 
1-2-4 // 6-3
6-3-5-4-1-8-2-7
6-3-11-7-4-9-2

© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | İletişim