• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
22.12.2017 - İzmir (22.12.2017 17:32:56)
İZMİR

BABİ: Bu gün içim kilosu dışında her şey lehine olan bu isim ilk ayaktan kazanmaya yakın görülüyor. Yarışın gidiş hattına baktığımızda startla birlikte önde gidecek olan isimlerin süratlendireceği yarışa viraj üzerinde atak yapacak isimlerde eklenince düzlük üzerinde önde sıkı bir çekişme olacağa benziyor. Bu isimlerin çekişmesinden istifade edecek olan BABİ sonlarda yapacağı etkili ataklar ile yarışı kazanabilir. Son yarışında tabela dışı kalmış olsa da gerek rakiplerinin kuvvetli olması gerekse de sonlarda öndeki rakibinden olumsuz etkilenmiş olmasını göz önüne alırsak performansı tatminkardı diyebiliriz. İlk ayaktan risk almak isteyenler bu ismi risk edebilir.
GÜNGÖR AĞA & VELİAHTIM: Kalite olarak er iki isminde grubun bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Stil olarak her iki isimde önlerde giden yapıya sahip. Bu isimlerden kafayı alıp yarışa tempo verecek olan isim GÜNGÖR AĞA olacaktır. Bu ismi yakın takip edecek olan VELİAHTIM ise viraj üzerinde baskısını arttırıp düzlük başında lidelriği almak adına vites arttıracaktır. Rakibinin bu hamlesine cevap verecek inatçı karaktere sahip olan GÜNGÖR AĞA son ana kadar karşılık verecektir. Bu iki isim yarışın sonuna kadar birbirlerini sürükleyeceğinden diri kalan fotoyu önde geçecektir. Bu iki isim ile risk alınabilir. Aksi durum da erken liderliğe tutuşurlar ise sonlarda tempo kaybedeceklerinden sonlarda geriden gelebilecek bir isim yarışı kazanabilir.

GÜLÜZARKIZ: İstikrarsız isimlerin mücadelesinde rakiplerinin bir adım önüne çıkacak olan bu isim daha önceki yarışlarına oranla daha uzun mesafede start alacağından kazanmaya yakın görülüyor. Gerçi maidenden çıksa bir daha ne zaman yarış kazanır Allah bilir. Bu nedenle M.KAYA maidenden çıkmak yerine tabelada yer alarak sonraki yarışlara işi bırakabilir. Risk edilebilecek olan bu isim için net bir şey söylemek zor görülüyor.

ASİ KALP: Son iki yarışında ikinci olan bu isim bu gün için çok daha uygun rakipleri ile mücadele edecek. Uyumlu jokeyi idaresinde yarışacak olan bu isim çıktığı gibi bitirmek isteyecektir. Önlerde kabulleneceği yarışı jokeyinin teşvikleri ile koruyarak fotoyu bulmaya yakın görülüyor. Son ayakta risk edilebilecek isim olarak görülüyor. Aksi durumda birçok isim devreye girebilir.ALTILI ŞABLONUM

1-8-4-6
1-2
1-3-2-6-5
2-5-6-3-8
5-2-1-6
5


-------------------------------------------


1
1-2
1-3-2-6-5
2-5-6-3-8
5-2-1-6
5-3-2-7-9-1-13-6-11-4-10

© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | İletişim