• Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

Bilen ADAM
18.12.2017 - Bursa (18.12.2017 10:45:59)
BURSA

SCIFO: İstanbul sezonunun bitmesi ile birlikte mecburen Bursa ve Kocaeli pistlerinde mücadele eden bu isim kaba kumda da etkili yarışlar yapabileceğini gösterdi. Sondan bir önceki uzun mesafeli Bursa yarışında bilinen stilinin aksine önlerde giden bu isim bekleneni veremdi ve tabelanın son sırasında yer buldu. Son yarışında ise bildiğimiz ve beklediğimiz stili olan beklemeyi tercih etmişti. Düzlüğe gerilerde çıkmasına rağmen en dıştan yaptığı etkili ataklar ile mesafe kapatan bu isim yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. O gün için yarışın istediği tempolara çıkmaması sonucu sonlarda çok daha etkili gelebilecekken gelememişti. Bu gün için bakıldığında grupta önde gitmek isteyecek birçok isim var ve dolayısıyla tempo tamda SCIFO’NUN istediği gibi olacak. Starttan itibaren etliye sütlüye dokunmadan arkada bekleyecek olan bu isim düzlük üzerinde yapacağı etkili bindirmeler ile önde temposu düşecek olan rakiplerini toplayacaktır. Etkili jokeyi idaresinde zor olan bu ayakta bu isim ile risk almak istiyorum ve banko olarak öneriyorum. Eğer banko yazmasaydım kapatacağım bir koşu olurdu.

 

 

 

 

HEVESKAR: Henüz son yarışı ile birlikte maidenden çıkan bu isim kum pistte fena yarışlar koşmayacağı sinyalini verdi. Bu gün için ilk bir üst grupta koşacağından performansını tam anlamıyla kestiremiyorum. Mesafenin son yarışına oranla uzuyor olması avantaj sağlayacağı gibi etkili jokeyi de düzlükte etkili teşvikler yapacaktır. Her ne kadar kazandığı son yarışındaki derece rakiplerine oranla kötü olsa da mücadele gücü olarak bu isimlerden bir tık daha iyi olduğunu düşünüyorum. ÇİÇEK idaresinde sonlarda yapacağı etkili ataklar ile sürprizi yapabilir.  

 

 

 

 

WHISPER: İstanbul yarışları sonrasında son yarışını ilk kez farklı bir ilde ve kaba kumda koşan bu isim bilinen stili ile çıktığı gibi kazanmıştı. Kazandığı bu yarışında zorlanmadı diyebilirim. Bu gün için son yarışına oranla mesafenin uzuyor olması ve grupta benzer sitle sahip isimlerin olması nedeni ile yarış içerisinde erken prese maruz kalacaktır diye düşünüyorum. Hal böyle olunca da önde istediği tempoyu kuramayacağından sonlarda dama diyebilir. Ben gerek mesafeden gerekse de gruptaki benzer stile sahip rakiplerinin olmasından dolayı yanına rakip isimler yazacağım. Aksini düşünen yarış severler var ise bu ismi risk edebilir.

 

 

 

 

IMMORTAL LIFE: Katıldığı son yarışında etkili performans sergileyen bu isim yakın farklar ile ikinci olmuştu. Gerek derece olarak gerekse de görüntü olarak bu günkü rakiplerinden bir tık iyi görünen bu isim son ayakta risk edilebilir. Rakip yazmak isteyen yarış severler sonlarda etkili gelebilecek olan ÖCAL TAY’I değerlendirmelidir. Yeri olan yarış severler RİTİM’İ de ihmal etmesinler. Bu isimlerin dışında farklı bir isim gelecekse hemen hemen her ismin şanslı olduğundan birçok isim değerlendirmeye alınmalıdır.

ALTILI ŞABLONUM (2 BANKOLU)

6-2-10-7-3-1-8
11-4-5-6-10
6
7-2-5-6-1-4-3
2-4-3-5-1-6
6ALTILI ŞABLONUM (TEK BANKOLU)

6-2-10-7-3-1-8
11-4-5
6
7-2-5-6-1-4-3
2-4-3-5-1
6-9

© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | İletişim