Çıkış
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Parola:

Şifremi Unuttum! - Üyelik Koşulları

TAHMİN DETAYI

04.08.2022 - KOCAELİ (1.360 TL)

 

 

KRAL TAÇI: Gerek kan hattı gerekse de hazırlıkları bakımından rakiplerinin bir adım önünde görülen bu isim etkili jokeyi idaresinde şanslı olacaktır. Start çıkışını iyi alıp grupta iyi bir yer tutarak düzlüğe avantajlı çıkabilirse son ana kadar mücadele içerisinde kalarak fotoyu bulabilir.

 

 

 

 

 

MARATONCU: Koştuğu yarışlar bazında bu günkü rakiplerinde bir adım önde görülen bu isim kendisini tanıyan jokeyi idaresinde şanslı olacaktır. Startla birlikte öne çıkıp bitirmek isteyebileceği gibi rakibi OBRADA’NIN önde ısrarcı olması durumunda arkasında yarışı takip edip düzlük başında artıracağı temposu ile fotoyu bulabilir.

 

 

 

 

 

ROCK SOLID: Yarış yaşamı boyunca iki kez koşan ve kazanma başarısı gösteren bu isim bu gün için lehine gidişatta bir kez daha birinciliğe yakın olacaktır. Rakiplerine oranla uygun sayılabilecek kilosu ile start alacak olan bu isim tempolu gitmeye aday koşuda düzlüğe gerilerde kalmadan sermayeli çıkabilirse kazanan isim olabilir. Bu gün için mesafenin uzuyor olması avantaj sağlayacağından etkili olabileceğini düşünüyorum.

 

 

 

 

 

Ön planda gördüğüm isimlerden tercihim ROCK SOLID olacak. Farklı isimler ile risk alacak yarış severler bu isme rakip olarak 1,2,7,6,,,,,4,3 sıralamasını dikkate alabilir.

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM

 

8,9

7,6

8,6,3,5

1,3,5,2

5

5,8,4,7,6,13,2,9

sansyetmez.com
2012-Tüm Hakları Saklıdır. / www.sansyetmez.com