Çıkış
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Parola:

Şifremi Unuttum! - Üyelik Koşulları

TAHMİN DETAYI

22.10.2021 - BURSA (1.749 TL)

 

 

KIYICI:  Sondan bir önceki yarışını çim pistte kolay kazanan bu isim son kum pist yarışında dördüncü olsa da tatminkâr performans sergilemişti. Son iki yarışı için yapılan takı değişikli olumlu etki etmişe benziyor. Bu gün tekrardan çim pistte start alacak olan bu isim dişine uygun rakipleri yanında şanslı görülüyor. Startla birlikte ön grubun arkasında yerini bulur ve düzlüğe gerilerde kalmadan sermayeli gelebilirse yapacağı ataklar ile liderliği alıp geriden gelecek isimlere direnerek fotoyu bulabilir.

 

 

 

 

 

KAFAKIRAN: Son yarışını ağır kilosuna rağmen kazanma başarısı gösteren bu isim bu gün için benzer performans göstermesi durumunda bir kez daha fotoyu önde geçebilir. Startla birlikte orta grupta iyi bir yer tutar ve düzlüğe sermayeli çıkabilirse yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir.

 

 

 

 

 

ATLAS EFE: Koştuğu yarışlar bazında bu günkü rakiplerinden üstün olan bu isim her ne kadar ağır kiloda start alacak olsa da şanslı görülüyor. Bu gün için ilk kez Bursa pistinde koşacak olan bu isim uyum sorunu yaşamadığı taktirde etkili olabilir. Düzlüğe gerilerde kalmadan çıkar ve ataklarına zamanında başlayabilirse kazanması normal sonuç olacaktır.

 

 

 

 

 

Ön planda gördüğüm isimlerden öncelikli tercihim KIYICI olacak. Bu ismin aksine KAFAKIRAN yada ATLAS EFE tercihinde bulunacak yarış severler olur ise KIYICI’YA rakip olarak 1,3,4,7 sıralamasını dikkate alabilir.

 

 

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM

 

2

5,2,1,7,9

5,7,8,6,2,1,3

3,2,1 // 4

1,8,5,6

1,4,14,10,6

 

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 1.530.570 t dir.

6'lı ganyan 1.749,22 t vermiştir.

sansyetmez.com
2012-Tüm Hakları Saklıdır. / www.sansyetmez.com